Справочный центр CRM Classberry
Menu
  • Автоматична відправка E-mail при закінченні абонементу

    Дана автоматична дія призначена для відправки e-mail за вказаним шаблоном тим відвідувачам, у яких абонемент закінчується через встановлену вами кількість днів.

    Після налаштування даної автодії, система у фоновому режимі здійснює перевірки термінів дії абонементів відвідувачів і розсилає повідомлення тим, у кого до кінця терміну дії абонемента залишилося вказана кількість днів і ще є заняття для відвідувань.

    Створення та налаштування автоматичної дії

    Назва

    Вкажіть назву автодії.

    Дія активна

    Галочка в опції Дія активна після збереження налаштувань запускає автоматичну дію – відбуватиметься перевірка термінів дії абонементів і розсилатимуться повідомлення. Тому, якщо ви не маєте наміру проводити розсилки з нагадуваннями одразу ж після налаштування – зніміть галочку Дія активна.

    Подія

    Оберіть подію, що відповідає автодії, у даному випадку Абонемент закінчується за терміном.

    Подія відбувається за _ днів до закінчення абонемента

    Вкажіть, за скільки днів до закінчення абонемента відвідувача має відбуватися перевірка термінів дії абонементів і здійснюватися розсилка повідомлень.

    Дія

    Оберіть дію Відправка E-MAIL відвідувачу.

    Відвідувачам з абонементами, що закінчуються, будуть відправлені повідомлення, згідно з вказаним у налаштуваннях автоматичної дії шаблоном.

    Час для надсилання e-mail

    Оберіть час для розсилки повідомлень. Раніше або пізніше вказаного часу повідомлення розсилатися не будуть.

    Кому надсилати

    • Опція Надсилання відвідувачу:

    Галочка в цій опції означає, що повідомлення будуть розсилатися виключно на номери відвідувачів (на номери представників, якщо вони є, повідомлення розсилатися не будуть).

    • Опція Надсилати на всі додаткові контакти/всім представникам (якщо вони є і якщо вказані їхні номери телефонів; якщо їх немає, то повідомлення буде відправлено відвідувачу).

    Галочка в даній опції означає, що повідомлення буде відправлятися лише представникам. Якщо ж у відвідувача немає жодного представника, то повідомлення буде відправлено відвідувачу.

    Дана опція актуальна для тих організацій, у яких відвідувачами є діти, а батьки вказуються як представники.

    • Опція Також надсилати тим представникам відвідувача, які також є відвідувачами.

    Галочка в даній опції може призвести до того, що відвідувачу двічі прийде повідомлення – як відвідувачу і як представнику, який є відвідувачем. Таке можливо в тому випадку, коли у представника, який є відвідувачем, закінчується абонемент і, при цьому, у відвідувача, до якого він прив'язаний, теж закінчується абонемент.

    Після внесення всіх налаштувань натисніть кнопку Зберегти.

    Важливо! Дана автоматична дія буде працювати, якщо у вас підключено та оплачено модуль E-mail розсилки.

    Детальніше дізнатися про налаштування модуля ви можете у статті Підключення модуля Email розсилки.

  • Автоматична відправка Telegram повідомлень після закінчення передплати

    Дане автоматичне завдання призначене для надсилання Telegram-повідомлення, згідно з шаблоном, тим відвідувачам, у яких абонемент закінчується через певну кількість днів.

    Після його налаштування система у фоновому режимі перевіряє термін дії абонементів відвідувачів і розсилає повідомлення.

    Створення та налаштування автоматичного завдання

    Назва

    Вкажіть назву автоматичного завдання.

    Завдання активне

    Позначка в опції Завдання активне після збереження налаштувань запускає автоматичне завдання – відбуватиметься перевірка терміну дії абонементів та розсилка повідомлень. Тому, якщо ви не впевнені в тому, що закінчили з налаштуванням автоматичного завдання – зніміть позначку Завдання активне.

    Подія

    Виберіть подію, що відповідає автоматичному завданню, у даному випадку Абонемент закінчується за терміном.

    Подія відбувається за _ днів до закінчення абонемента

    Вкажіть, за скільки днів до закінчення абонемента відвідувача повинна відбуватися перевірка терміну дії абонементів та здійснюватися розсилка повідомлень у Telegram.

    Дія

    Виберіть дію Надсилання Telegram відвідувачу.

    Відвідувачам з абонементами, що закінчуються, будуть відправлені повідомлення, згідно з вказаним у налаштуваннях автоматичного завдання шаблоном.

    Час для надсилання Telegram-повідомлень

    Виберіть час для розсилки повідомлень. Раніше або пізніше вказаного часу повідомлення розсилатися не будуть.

    Кому надсилати

    • Опція Надсилання відвідувачу:

    Позначка в цій опції означає, що повідомлення будуть розсилатися виключно на номери відвідувачів (на номери представників, якщо вони є, повідомлення розсилатися не будуть).

    • Опція Надсилати на всі додаткові контакти/всім представникам (якщо вони є і якщо вказані їхні номери телефонів; якщо їх немає, то повідомлення буде відправлено відвідувачу).

    Позначка в даній опції означає, що повідомлення буде надсилатися лише представникам. Якщо ж у відвідувача немає жодного представника, то повідомлення буде відправлено відвідувачу.

    Дана опція актуальна для тих організацій, у яких відвідувачами є діти, а батьки вказуються як представники.

    • Опція Також надсилати тим представникам відвідувача, які також є відвідувачами.

    Позначка в даній опції може призвести до того, що відвідувачу двічі прийде повідомлення – як відвідувачу, і як представнику, який є відвідувачем.

    Після внесення всіх налаштувань натисніть кнопку Зберегти.

    Важливо! Дане автоматичне завдання буде працювати, якщо у вас підключено та оплачено модуль Telegram розсилки і не перевищено ліміт відправлених повідомлень у Telegram.

    Детальніше дізнатися про налаштування модуля ви можете в статті Підключення модуля Telegram розсилки.

  • Автоматична дія Абонемент закінчується по кількості занять

    Автоматична дія призначена для відправки SMS, Email та Телеграм повідомлень клієнтам, згідно з шаблоном, тим відвідувачам, у яких абонемент закінчується через певну кількість занять.

    Після його налаштування система у фоновому режимі перевіряє залишок занять за абонементами відвідувачів та розсилає повідомлення.

    Створення та налаштування автоматичної дії

    Назва

    Вкажіть назву автоматичної дії.

    Дія активна

    позначка в опції Дія активна після збереження налаштувань запускає автоматичну дію - відбуватиметься перевірка кількості залишків занять за абонементом та розсилатимуться повідомлення. Тому, якщо ви не впевнені в тому, що закінчили з налаштуванням автоматичної дії - зніміть позначку Дія активна.

    Подія

    Виберіть подію відповідну автоматичній дії, у даному випадку Абонемент закінчується за терміном.

    Подія відбувається за _ занять до закінчення абонемента

    Вкажіть за скільки днів до закінчення абонемента відвідувача повинна відбуватися перевірка термінів дії абонементів та здійснюватися розсилка повідомлень відвідувачам.

    Дія

    Виберіть дію Відправка СМС відвідувачу.

    Відвідувачам з абонементами, що закінчуються, будуть відправлені СМС повідомлення, згідно з вказаним у налаштуваннях автоматичної дії шаблоном.

    Час для відправки СМС

    Виберіть час для розсилки повідомлень. Раніше або пізніше вказаного часу повідомлення розсилатися не будуть.

    Кому відправляти

    • Опція Відправка відвідувачу:
      позначка в цій опції означає, що повідомлення будуть розсилатися виключно на номери відвідувачів (на номери представників, якщо вони є, повідомлення розсилатися не будуть).
    • Опція Відправляти на всі додаткові контакти/всім представникам (якщо вони є і якщо вказані їхні номери телефонів; якщо ні, то їхнє повідомлення буде відправлено клієнту).
      Позначка в даній опції означає, що повідомлення буде відправлятися лише представникам. Якщо ж у відвідувача немає жодного представника, то повідомлення буде відправлено відвідувачу.
      Дана опція актуальна для тих організацій, у яких відвідувачами є діти, а батьки вказуються як представники.
    • Опція Також відправляти тим представникам клієнта, які також є відвідувачами або лідами.
      Позначка в даній опції може призвести до того, що відвідувачу двічі прийде повідомлення - як відвідувачу і як представнику, який є відвідувачем.
      Після внесення всіх налаштувань натисніть кнопку Зберегти.

    Важливо! Дана автоматична дія буде працювати, якщо у вас підключено та оплачено модуль СМС розсилки.

    Докладніше про модулі розсилки - Рассылка сообщений.

  • Автоматична дія початок заняття по якому є бронювання

    Ця автоматична дія призначена для надсилання E-mail, Telegram та SMS повідомлень з нагадуванням про майбутнє заняття, на якому заброньовано клієнта.

    Після налаштування автоматичної дії система у фоновому режимі перевіряє бронювання клієнтів та розсилає повідомлення з нагадуванням.

    Створення та налаштування автоматичної дії

    Назва

    Вкажіть назву автоматичної дії.

    Дія активна

    Галочка в опції Дія активна після збереження налаштувань запускає автоматичну дію - буде відбуватися перевірка бронювань клієнта та розсилатися повідомлення. Тому, якщо ви не впевнені в тому, що закінчили з налаштуванням автоматичної дії - зніміть галочку Дія активна.

    Подія

    Виберіть подію, що відповідає автоматичній дії, у даному випадку Початок заняття, по якому є бронювання.

    Подія відбувається за _ занять до закінчення абонемента

    Вкажіть за скільки днів до початку заняття має відбуватися перевірка та здійснюватися розсилка повідомлень відвідувачам.

    Дія

    Для даної автоматичної дії доступно три варіанти надсилання повідомлень: у Telegram, по E-mail або SMS.

    Відвідувачам з абонементами, що закінчуються, будуть відправлені СМС повідомлення, згідно з вказаним у налаштуваннях автоматичної дії шаблоном.

    Час для надсилання повідомлень

    Виберіть час для розсилки повідомлень. Раніше або пізніше вказаного часу повідомлення розсилатися не будуть.

    Кому надсилати

    • Опція Надсилання відвідувачу:
      галочка в цій опції означає, що повідомлення будуть розсилатися виключно на номери відвідувачів (на номери представників, якщо вони є, повідомлення розсилатися не будуть).
    • Опція Надсилати на всі додаткові контакти/всім представникам (якщо вони є і якщо вказані їхні номери телефонів; якщо ні, то їхнє повідомлення буде відправлено клієнту).
      Галочка в даній опції означає, що повідомлення буде надсилатися тільки представникам. Якщо ж у відвідувача немає жодного представника, то повідомлення буде відправлено відвідувачу.
      Дана опція актуальна для тих організацій, у яких відвідувачами є діти, а батьки вказуються як представники.
    • Опція Також надсилати тим представникам клієнта, які також є відвідувачами або лідами.
      Галочка в даній опції може призвести до того, що відвідувачу двічі прийде повідомлення - як відвідувачу і як представнику, який є відвідувачем.
      Після внесення всіх налаштувань натисніть кнопку Зберегти.

    Важливо! Ця автоматична дія буде працювати, якщо у вас підключені та оплачені модулі розсилки, якими Ви користуєтеся для надсилання повідомлень.

  • Автоматична дія Привітання з днем народження

    Ця автоматична дія призначена для надсилання повідомлення, згідно з шаблоном, клієнтам у день народження.

    Після її налаштування система у фоновому режимі перевіряє дати народження ваших відвідувачів та розсилає повідомлення з привітаннями.

    Створення та налаштування автоматичної дії

    Назва

    Вкажіть назву автоматичної дії

    Дія активна

    Позначка в опції Дія активна після збереження налаштувань запускає автоматичну дію - відбуватиметься перевірка термінів дії абонементів та розсилатимуться повідомлення. Тому, якщо ви не впевнені в тому, що закінчили з налаштуванням автоматичної дії - зніміть позначку Дія активна.

    Подія

    Оберіть подію, що відповідає автоматичній дії, у даному випадку Абонемент закінчується за терміном.

    Дія

    Для даної автоматичної дії доступні три варіанти надсилання повідомлень: у Telegram, по E-mail або SMS.

    Відвідувачам будуть відправлені повідомлення з привітаннями, згідно з вказаним у налаштуваннях автоматичної дії шаблоном.

    Час надсилання повідомлень

    Оберіть час для розсилки повідомлень. Раніше або пізніше вказаного часу повідомлення розсилатися не будуть.

    Кому надсилати

    • Опція Надсилання відвідувачу.
      Позначка в цій опції означає, що повідомлення будуть розсилатися виключно на номери відвідувачів (на номери представників, якщо вони є, повідомлення розсилатися не будуть).
    • Опція Надсилати на всі додаткові контакти/усім представникам (якщо вони є і якщо вказані їхні номери телефонів; якщо їх немає, то повідомлення буде відправлено відвідувачу).
      Позначка в даній опції означає, що повідомлення буде надсилатися тільки представникам. Якщо ж у відвідувача немає жодного представника, то повідомлення буде відправлено відвідувачу.
      Дана опція актуальна для тих організацій, у яких відвідувачами є діти, а батьки вказуються як представники.
    • Опція Також надсилати тим представникам відвідувача, які також є відвідувачами.
      Позначка в даній опції може призвести до того, що відвідувачу двічі прийде повідомлення - як відвідувачу і як представнику, який є відвідувачем.

    Після внесення всіх налаштувань натисніть кнопку Зберегти.

    Важливо! Ця автоматична дія буде працювати, якщо у вас підключені та оплачені модулі розсилки, якими ви користуєтеся для надсилання повідомлень.

  • Автоматична зміна статусу при першому відвідуванні

    Дана автоматична дія допоможе вам продуктивніше працювати з новими клієнтами. 
    Наприклад, при першому відмічанні на Пробному занятті, статус відвідувача зміниться на Відвідав пробне
    Після цього, можна відфільтрувати відвідувачів зі статусом Відвідав пробне, і передзвонити їм, щоб отримати фідбек. 

    Зверніть увагу! Статуси повинні бути створені попередньо на сторінці пункту меню Маркетинг – Статуси клієнтів.

    Створення та налаштування автоматичної дії
    avtomd5.png
    На сторінці додавання автоматичної дії необхідно заповнити наступні поля:

    Назва

    Вказати назву автоматичної дії.

    Дія активна

    Дозволяє включити/виключити фонове виконання даної дії.

    Подія

    Виберіть подію, що відповідає автоматичній дії, в даному випадку Відвідувач відвідав перше заняття (по відвідувачу відмічено перше відвідування).

    Дія

    Зміна статусу клієнта.
    Зверніть увагу!
    Зміна статусу відбудеться тільки після відмітки, яка означає присутність на занятті!

    Статус не змінюється при першому відвідуванні, в наступній ситуації:

    Наприклад, якщо адміністратор встановив статус відвідувача вручну на Думає, а після встановив перше відвідування до зміни статусу на Думає (минулою датою або в той же день, але заняття було 2 години тому). 
    В такому випадку статус не зміниться, так як після першого відмічання, в майбутньому, вже встановиться новий статус Думає

    Новий статус

    Дана опція дозволяє вибрати статус, який варто встановити відвідувачу після виконання автоматичної дії. Крім того, зміниться статус чи ні, також залежить від додаткової опції Тільки якщо поточний статус.

    Тільки якщо поточний статус

    Статус буде змінено на новий тільки в тому випадку, якщо поточний статус відвідувача той, який Ви виберете в цьому полі.

    Наприклад: змінювати статус відвідувача на Постійний клієнт тільки якщо поточний статус відвідувача Купили абонемент.

    avtomd6.png

    Після внесення всіх налаштувань натисніть кнопку Зберегти.

  • Звіт по автоматичним діям

    Цей звіт знаходиться в меню Звіти - Всі звіти - розділ Контроль - Звіт за автоматичними діями.

    Якщо ви ще не знайомі з автоматичними діями, пропонуємо вам ознайомитися з даним функціоналом, перейшовши за посиланням Автоматичні дії.

    У цьому звіті ви маєте можливість переглянути виконані автоматичні дії за вибраний період, а також проводити фільтрацію за конкретною автодією та подією.

    Розглянемо приклад пошуку дій, виконаних в результаті автодії Зміна статусу клієнта.

     ot-po-ad.png

     

     

    У таблиці відображена детальна інформація щодо результатів виконання автоматичних дій:

    • Дата створення.
    • Статус автоматичної дії.
    • Дата останньої зміни статусу.
    • Подія (автоматична дія: відмітка відвідування індивідуального заняття, абонемент закінчується за терміном, періодичні дії з клієнтом).
    • Дія (створення завдання по клієнту, відправка СМС відвідувачу, зміна статусу клієнту).
    • Коментар – номер завдання, новий статус клієнта і т.д.

    Цей звіт можна роздрукувати.

    Звіт доступний лише співробітникам з роллю Управляючого, а також тим співробітникам, кому Управляючий видав доступ до даного звіту. Про налаштування доступу до звітів читайте в розділі Доступ до звітів.